Wybierz schody idealnie dobrane do Twojego wnętrza

Stolmark jest to firma realizująca usługi stolarskie w Gdyni, tworząca niesamowite projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego pomieszczenia! Jako jedna z niewielu  firm oferują wykonanie schodów w dopasowanym rozmiarze. Jeżeli nie wiesz co będzie najlepszym wyborem, to chętnie doradzą jak dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do zrealizowania twojego wymarzonego projektu.

Zobacz stronę internetową.

Stolmark – postaw na wykonawcę z pasją i doświadczeniem

Przede wszystkim – wkładają serce i energię w zlecane im projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i planów. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • z drewna
  • betonowe
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas tworzenia planu domu dużo osób myśli jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do aranżacji całego domu. Schody stanowią ogniska każdego domu i wiele zależy od ich stylu. Trzeba umieć dobrać odpowiedni rodzaj, tak aby schody stanowiły elegancki dodatek, bez zasłaniania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu pora przemyśleć nad rodzajem materiału, z którego zostaną zrobione. Masz do wyboru od groma fantastycznych projektów, które nadadzą wyrazu wnętrzu. Częstym rozwiązaniem są schody z drewna. 

Niech Twój dom wejdzie na wyższy poziom, dzięki wyjątkowym schodom

Podstawowym założeniem każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Dobrze dobrane tworzywo zapewnia trwałość na wiele lat oraz może nadać wnętrzu nietuzinkowości. Klasycznym i najbardziej znanym, oraz sprawdzonym materiałem jest drewno. Schody stworzone z drewna są doskonałym wyborem dla fanatyków przytulnych przestrzeni, tworząc idealny rodzinny klimat. Coraz większą popularnością cieszą się również bardziej rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się naturalne drewno. Zastanów się nad wyborem schodów z metalu, jeżeli preferujesz minimalistyczne wnętrza. Metal tworzy nieco  surowy i minimalistyczny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, gdzie widać styl industrialny, na pewno poczujesz powiew ducha czasu.

Schody dywanowe, są połączeniem schodów drewnianych i metalowych. W większości są wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. W przypadku gdy zależy Ci na osiągnięciu efektu trwałej kompozycji to bardzo dobrym wyborem będą schody betonowe. Są bardzo trwałe i nadadzą się do pomieszczeń o surowych wykończeniach, budynków gospodarczych, czy też przestrzeni ogólnodostępnych. Schody ze szkła są przeznaczone przede wszystkim do współczesnych i oświetlonych pomieszczeń. Te rozwiązanie bez wątpienia dodaje wyjątkowego charakteru.

Jaką balustradę dobrać do schodów?

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to bez watpienia szklane balustrady będą wkomponowywać się do każdego ich rodzaju. Wprowadzą do Twojego domu  supernowoczesny styl zachowując przy tym użytkowość. Gdy zabierasz się za budowę lub odświeżenie domu, należy pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.